Vítejte na stránkách RE/MAX A-City Jihlava, Pelhřimov, Třebíč - dlouhodobě úspěšných kanceláří sítě RE/MAX v České Republice

Výkupy nemovitostí

Výkup = Rychlá pomoc klientům ve finanční tísni

 

Výkup nemovitostí je určen pro ty klienty, kteří rychle potřebují vyřešit své rostoucí dluhy (mezi důvody výkupů patří hrozba exekuce, probíhající exekuční řízení, hrozba dražby nemovitosti, jakkoliv nekontrolovatelně rostoucí dluhy) atd.

Soukromí investoři, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, vykupují různé druhy nemovitostí. Takto jsme společně pomohli již desítkám klientů, kteří velmi pozitivně hodnotili rychlost, profesionalitu a především komplexní servis, který je pro Vás zdarma.

V rámci tohoto servisu pro Vás vyřizujeme zdarma i kompletní právně/finanční agendu a s tím související vyhotovení příslušných smluv, dále komunikaci s danými úřady, komunikaci s exekutory atd.

Výkup nemovitosti je efektivním řešením naléhavé finanční tísně, která si žádá rychlé řešení.

Výkup nemovitostí je určen pro ty klienty, kteří z jakéhokoli důvodu spěchají s prodejem svého bytu, domu nebo jiného nemovitého majetku. Mezi nejčastější důvody rychlé potřeby hotovosti je hrozba exekuce (resp. hrozící či probíhající exekuční řízení), hrozba či nařízení dražby nebo obecně rychle rostoucí dluhy obecně atd.

Využijte proto této nabídky na výkup Vaší nemovitosti. Naším cílem je pomoci Vám.

Investoři, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, nabízejí rychlý, profesionální a komplexní servis, prověřený několika lety a desítkami spokojených klientů.

Investoři vykupují zejména byty a domy. Individuálně pak i další nemovitosti, dle jejich poptávky.

Investoři vykupují i zadlužené nemovitosti. Společně řešíme exekuce i zástavy. Investoři disponují hotovostí, proto Vaše peníze můžete mít i do 48 hodin.

 

Proces výkupu má standardně tuto posloupnost:

  • výkup vždy začíná osobní návštěvou odhadce/makléře, který výkupy provádí, specializuje se na tuto problematiku a je v tomto oboru odborně proškolen (zná právní, finanční a procesní souvztažnosti)
  • návštěva proběhne přímo u Vás na dané nemovitosti a to v předem dohodnutý čas a den (proběhne prohlídka nemovitosti makléřem, následně proběhne přímo na místě předběžná nabídka výkupu, tzn. včetně vyčíslení výkupu). Tato schůzka je pro Vás vždy nezávazná a je samozřejmě zdarma. Nebudete platit vůbec nic, narozdíl od většiny jiných společností
  • účelem osobní návštěvy je jediné: Přímo na místě vidět nemovitost a její aktuální stav a polohu, dále osobně probrat okolnosti (exekuce, zástavy, výše dluhů, požadovaná rychlost výkupu atd.) a možnosti výkupu (tzn. nejen cenu výkupu, ale i obecně postup, v návaznosti na právní náležitosti, včetně poradenství atd.)

Naši zákazníci využili nejčastěji tato řešení:

  • provedení konsolidace dluhů, tzn. Vaše exekuce a dluhy sloučíme v jednu jedinou měsíční splátku.
  • vyplacení dluhů váznoucích na nemovitosti za Vás, tím pro Vás získáme čas a možnost Vaši nemovitost očištěnou od dluhů nabízet k prodeji po dobu čtyř měsíců bez jakýchkoliv plateb, úroků, penále atd. Tím lze získat kupce, který nemovitost koupí za tržní cenu. Ušetříte tím až statisíce oproti výkupu či nedobrovolné dražbě. Tím vyřešíte svoje dluhy a zároveň získáte i více peněz za prodanou nemovitost.
  • nabídli svoji nemovitost k výkupu, tzn. dostanete za Vaši nemovitost rychlé peníze (i do 24 hodin). Nabízí se až 80% z tržní hodnoty nemovitosti.
  • půjčku s ručením nemovitostí.
  • popřípadě najdeme kupce, který koupí Vaši nemovitost i s dluhy.

Nezávazné informace získáte na telefonním čísle 731 508 274 nebo e-mailu radim.ptacek@re-max.cz