Vykoupíme vaši nemovitost. Peníze do 24 hodin od podpisu kupní smlouvy. Výkupy po celé ČR.

 

Pro koho je výkup nemovitosti vhodný?
Pro všechny vlastníky nemovitostí, kteří potřebují získat rychle peníze z prodávané nemovitosti.
Chcete koupit jinou nemovitost
Našli jste si nemovitost, do které jste se zamilovali a chcete ji koupit. Jenže nemáte na nákup peníze, hypotéku si brát nechcete nebo nemůžete. Vámi vybraná nemovitost je natolik atraktivní a prodávající nemůže čekat několik měsíců až získáte peníze z prodeje vaší stávající nemovitosti. Hrozí, že pokud nebudete rychle reagovat, předběhne vás jiný zájemce. Řešením je výkup vaší nemovitosti.
Máte problém splácet hypotéku
Výkup nemovitosti nejvíce oceňují lidé, kteří se dostávají do problémů se splácením hypotéky a hrozí, že jim, že se dostanou do registru neplatičů, což by jim velmi zkomplikovalo žádost o hypotéku v budoucnosti, anebo jakoukoli jinou žádost o úvěr. Někdy jim už nezbývá čas na prodej standardní cestou, který trvá zpravidla několik měsíců. V takovém případě je lepší nemovitost prodat okamžitě, než se do registru neplatičů dostanete a později, až se z finančních problémů vzpamatujete, můžete bez problému požádat o novou hypotéku.
Máte finanční problémy a hrozí vám exekuce?
Přerostly vám finanční problémy přes hlavu a nejste schopni je sami vyřešit? Hrozí vám exekuce a nedobrovolná dražba? Výkup nemovitosti je spolehlivé řešení. I když už je vaše nemovitost zatížena exekucí, stále je možné se dohodnout s exekutorem a vaši nemovitost vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým výkupem, než kdyby se vaše nemovitost prodala v nucené dražbě, se kterou jsou spojeny nemalé náklady.
V čem spočívá nabídka výkupu nemovitosti?
V případě, že na vaší nemovitosti již váznou dluhy, tak vaši zadluženou nemovitost oddlužíme. Zajistíme veškerá jednání s věřiteli a exekutory a vyplatíme je. Takto očištěnou nemovitost za dohodnutou cenu odkoupíme. Většinu potenciálních kupců totiž dluhy váznoucí na nemovitosti od koupě odradí, protože to pro ně nese značná rizika. Příliš zadlužené nemovitosti jsou standardní formou prodeje de facto neprodejné a nucená dražba je v drtivé většině případů pro vlastníka to nejméně výhodné řešení.
Víme, že problémy, do nichž se lidé dostanou tím, že jim přerostou finanční problémy přes hlavu, jsou velmi nepříjemné a mnohdy tak jednají iracionálně. Někteří lidé v tísni, pak snadno padnou do náruče spekulantů a neseriózních podnikavců, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zbýt.

Potřebujete také rychle získat peníze z prodeje nemovitosti?

Volejte 731 508 274 nebo radim.ptacek@re-max.cz